JERZY ZASKIEWICZ - Księga, Wędrówki 2, YAMA, Arduino

KSIĘGA CESARSKA

JERZY ZASKIEWICZ - Księga, Wędrówki 2, YAMA, Arduino

INTERNETOWE ZARABIANIE

Metody zarabiania w Internecie dzielą się na kilka rodzajów. Pierwszym jest typowe oszustwo, gdzie płacimy i firma znika. Czasami trochę działa i są pierwsze wypłaty. 

 

Drugim rodzajem zarobków jest sprzedaż. Czegokolwiek. Tu jest problem, że musimy znaleźć klienta co obecnie nie jest łatwe. 

 

Kolejnym kopalnie BTC i innych walut elektronicznych. Tu, żeby coś faktycznie zarobić jest niezbęcna duża inwestycja. I z tymi kopalniami też różnie bywa...

Oczywiście kopanie BTC to nie tylko kopalnie, ale też tzw. krany. Sa to bezpłatne przychody w zamian za ogladane reklamy. Zarobki nie są wielkie, ale to działa. Pewno właśnie dlatego.

 

Jeszcze innym źródłem dochodu jest wypełnainie ankiet. Programów ankietowych namnożyło się ostatnio dość dużo, ale z ankietami różnie bywa.

 

I programy inwestycyjne, gdzie kupujem tzw. Adpaki i zarabiamy. Dodatkowo trzeba obejrzeć kilka reklam.

 

Nie piszę tu o inwestowaniu na giełdzie gdyż na ten temat można napisać kilka książek. Przestrzegam tylko przed automatami inwestującymi nasze pieniądze. Gdyby one zarabiały jak piszą ich autorzy to nie wciskaliby ich klientom.

 

Do prowadzenia działalności finansowej w Internecie potrzebne są portfele i procesory płatnicze. Jest ich też dość dużo i przeważnie nie ma problemów z założeniem w nich konta.

 

I uwaga na koniec. Niezbędny jest dobry program antywirusowy oraz oprogramowanie czyszczące koputer z ciasteczek i innych elemntów instalowanych w komputerze podczas pracy w Internecie.