JERZY ZASKIEWICZ - Księga Cesarska, Wędrówki 2, Klub YAMA

KSIĘGA CESARSKA

JERZY ZASKIEWICZ - Księga Cesarska, Wędrówki 2, Klub YAMA

BTC

Kopanie BTC i innych walut obecnie nie jest trudne. Poniżej przedstawiam osiem programów, które działają i na nich zarabiam od dłuższego czasu. Są sprawdzone i wypłacalne. Podstwą jest jednak założenie głównego portfela z adresem BTC i pośrednika do przechowywania zarobków cząstkowych. 

Każdy z tych programów osobno daje niewielkie zarobki, ale wszystkie razem to już jest kwota, któą można zainwestować np. w adpack programu AdBlast.

1. CryptoTab

 

Jest to właściwie dodatek do przegladarki Chrome. Uruchamia się przy właczeniu przegladarki i zaczyna prace. Po osiągnięciu minimum 0,00001 BTC możemy zlecić wypłatę na portfel. Dochodzi w ciągu kilku-kilkunastu godzin.

CryptoTab - Nowa wersja koparki CryptoTab kopie kilkakrotnie szybcie. Moc zwiekszona z 12 do ponad 60H. Minimum 0,00001 można praktycznie osiagnąć w ciągu jednej doby. W tej chwili jest to bardzo ciekawy pomysł - pracuje w tle podczas działania przegladarki i nie ma żadnych problemów z obsługą.

2. Programy z serii MOON.

Jest to obecnie pięć programów kopiących waluty elektroniczne. Zasada działania jest taka sama w każdym. Co pięć minut możemy otrzymać wyliczoną kwotę. W zamian musimy udokumentowć bycie człowiekiem - rozwiazać zadanie captcha. Można wybrać tryb literowy lub rysunkowy. Klikamy na CLAIM NOW, wprowadzamy prawidłowo tekst (często drobne błędy nie są brane pod uwagę) i po uznaniu klikany SUBMIT. Określona ilość Satoshi zostaje dopisana do mikroportfela. Praktyczne wchodznie w prgramy co godzinę daje dobre rezultaty. 

W programach istnieje tzw. bonus lojalnościowy 1% dziennie - do 100%.

Do działania programów niezbędny jest mikroportfel CoinPot. Za każdy przelew na CoinPot dostajemy dodatkowo  3 tokeny które możemy również przekonwertować na BTC po bardzo dobrym kursie.

3. Bit Fun i Bonus Bitcoin

I jeszcze dwa  progray współpracujace z mikroprtfelem CoinPot. Zasada działania taka sama.

4. Bits - Pays

Fajna zabawa, nie kran. Minimum do wypłat 20000 sat. Dwa rodzaje reklam, ale nalezy pamietać, że najlepsze reklamy (100 sat) pojawiają się po północy. Codziennie losujemy bonus za który można kupować akcje lub reklamy. Podczas losowania bonusu warto to zrobić kilka razy. Najwyzsza stawka jaką uzyskałem to 288 sat. W przypadku zakupu reklamy mamy zwrot 120 lub 150%. I fajna zabawa w kopalnię. Proram wypłacalny. Za akcje w lutym płacił ok. 20 sat. W marcu będzie dużo więcej.

5. CoinPayU

Kolejny wypłacalny program PTC płacący w SAT. Minimum 10000 SAT. Reklamy są dostępne i nie ma konieczności klikania w określnym czasie.

6. ADBTC

Klasyczny program PTC płacący w Bitcoinach. Minimum 40000 sat z wypłata na portfel. Jak na razie wypłacalny.

ADBTC