JERZY ZASKIEWICZ - Księga Cesarska, Wędrówki 2, Klub YAMA

KSIĘGA CESARSKA

JERZY ZASKIEWICZ - Księga Cesarska, Wędrówki 2, Klub YAMA

BTC

Kopanie BTC i innych walut obecnie nie jest trudne. Poniżej przedstawiam osiem programów, które działają i na nich zarabiam od dłuższego czasu. Są sprawdzone i wypłacalne. Podstwą jest jednak założenie głównego portfela z adresem BTC i pośrednika do przechowywania zarobków cząstkowych. 

Każdy z tych programów osobno daje niewielkie zarobki, ale wszystkie razem to już jest kwota, któą można zainwestować np. w adpack programu AdBlast.

1. CryptoTab

 

Jest to właściwie dodatek do przegladarki Chrome. Uruchamia się przy właczeniu przegladarki i zaczyna prace. Po osiągnięciu minimum 0,00001 BTC możemy zlecić wypłatę na portfel. Dochodzi w ciągu kilku-kilkunastu godzin.

Link rejestracyjny do programu:  CryptoTab

2. Programy z serii MOON.

Jest to obecnie pięć programów kopiących waluty elektroniczne. Zasada działania jest taka sama w każdym. Co pięć minut możemy otrzymać wyliczoną kwotę. W zamian musimy udokumentowć bycie człowiekiem - rozwiazać zadanie captcha. Można wybrać tryb literowy lub rysunkowy. Klikamy na CLAIM NOW, wprowadzamy prawidłowo tekst (często drobne błędy nie są brane pod uwagę) i po uznaniu klikany SUBMIT. Określona ilość Satoshi zostaje dopisana do mikroportfela. Praktyczne wchodznie w prgramy co godzinę daje dobre rezultaty. 

W programach istnieje tzw. bonus lojalnościowy 1% dziennie - do 100%.

Do działania programów niezbędny jest mikroportfel CoinPot

3. Bit Fun

I jeszcze jeden program współpracujacy z mikroprtfelem CoinPot. Zasada działania taka sama.