JERZY ZASKIEWICZ - Księga, Wędrówki 2, YAMA, Arduino

KSIĘGA CESARSKA

JERZY ZASKIEWICZ - Księga, Wędrówki 2, YAMA, Arduino

PORTFELE

Wykopane środki musimy mieć gdzie przechować. Do tego służą porfele - główny z adresem BTC i mikroprtfel do gromadzenia zarobków cząstkowych.

1. Portfel główny 4coins

W tym prtfelu po rejestracji otrzymujemy adres BTC. Tu możemy gromadzić zarobione środki, ale też dokonywać zakupu BTC. Jest to program polski i ma bardzo przyjazny support. Kontakty mailowe w przypadku problemów są praktycznie natychmiastowe. Bo problemy zdarzają się zawsze. 

2. Mikroprtfel CoinPot

Mikroprtfel w którym gromadzimy zarobione satoshi w pięciu walutach BITCOIN, BITCOIN CASH, DOGECOIN, LITECOIN, DASH. Zgromadzone środki możemy konwertować na BTC i po osiagnięciu minimum (0.0001 BTC) wysłać na swój główny portfel. Dodatkowo za każdy wpływ do portfela otrzymujem 3 tzw. TOKENY. Również możemy je konwertować do BTC po bardzo dobrym kursie. 

3. SKRILL

Jest to bardzo solidny prortfel do przechowywania "prawdziwej" gotówki, otrzymywania wpłat np. z ankiet oraz z możliwością doładowania konta z PaySafeCard. Można go połączyć z posiadanym kontem bankwym. Dużym ułatwieniem jest możliwość otrzymania karty. Jest ona honorowana we wszystkich punktach sprzedaży. Dodatkowo można ją połączyć z PayPal`em i mieć bardzo dobrą obsługę aukcji internetowych. Obecnie została wprowadzona możliwość zakupu i sprzedaży kryptowalut.

4. PAYPAL

Chyba najbardziej znany procesor płatniczy, który kiedyś służył głównie do obsługi giełdy eBay. Obecnie jest niezależną firmą dającą 180 - dniową gwarancję kupującym. Można połączyć karty (również ze Skrilla), rachunki bankowe i bezpiecznie działać.

5. PAYSAFECARD

System do opłat internetowych polegający na zakupieniu kuponów z numerem. Wartość od 30 do 300 zł. Numerem możemy płacić w internecie (do wyczerpania środków), przekazać go innej osobie. Po założeniu konta możemy rónież doładować portfel SKRILL.

6. DotPay

Nie jest to prtfel, ale pośrednik między naszymi kontami bankowymi a przyjmującym płatności. Ciekawą możliwością jest płatnoś przekazem na poczcie - przekaz z danymi operacji jest do wydrukowania. Należy tylko wprowadzić swoje dane. 

W przypadku przekazu natychmiastowego środki znajdują się w ciągu kilkunastu minut u sprzedającego.

7. PAYEER

Kolejny procesor płatniczy z możliwością obsługi rosyjskich rubli.

PAYEER - rejestracja

8. GOLDUX

Kantor wymiany walut i kryptowalut.

GOLDUX - rejstracja