MOJE WĘDRÓWKI 2

Zapraszam 

do wędrowania

 

Chciałbym zaprosić do wędrowania. Aby ułatwić wybór miejsc, które warto odwiedzić postanowiłem podzielić się swoimi odkryciami. Oczywiście nie wszystkie są na miarę odkrycia bieguna południowego. Ale dają możliwość wędrowania i poznania czegoś nowego, bycia sam na sam z przyrodą.


Na tej stronie chcę pokazać miejsca gdzie udało mi się dotrzeć. Są one ciekawe. Może nie dla każdego. Ale dla mnie są. I dlatego uważam, że warto je odwiedzić. Są to miejsca dalekie i bliskie. I tu ważna uwaga. Dalekie i bliskie od Elbląga, gdyż tu się urodziłem i mieszkałem kilkadziesiąt lat.

Powyżej umieszczona jest link do mapy OpenStreetMap na licencji umożliwiającej użytkowanie jej przez każdego i, co najważniejsze, tworzenie tej mapy przez wszystkich. Bo obecnie jeszcze ma wiele pustych miejsc. Warto zarejestrować się w projekcie i brać czynny udział w jego tworzeniu. 

Powyżej link do Leśnej Mapy Polski. Dokładna i z podziałem na oddziały leśne.

Poniżej francuska strona meteo z aktualną mapą pogodową Europy. Wiele możliwości i ciekawe informacje. Można dodawać swoją lokalizację. Na mapie umieściłem dodatkowo Elbląg i Olsztyn. 

Free counters!
Flag Counter